Formentera

Parajsa mesdhetare

I famshëm për plazhet e tij në mënyrë të mrekullueshme me rërë të bardhë, ujërat bruz, restorantet e sofistikuara të plazhit dhe butikët me hipje-elegant, ky ishull i vogël është parajsa në tokë, një vend i shkëlqyeshëm për të ngadalësuar dhe dekompresuar, vetëm disa orë me aeroplan ose më pak, nga kudo në Evropë .

Eksploroni Formentera

Vila

Të parë të gjitha

Villa llevant 2

Vilë llevant

Villa Toni 2

Villa Toni

Villa Illetas

Vila Françeska

Villa Manuela

Villa Natalia

Vila Gaby

Villa Lourdes

Villa Rosa

Villa Isabel

i mëparshëm
tjetër

Hotels

Të parë të gjitha

Hotel Ca Mari

Hostal La Savina

Hotel Bahía

Hotel Sa Volta

Hotel Rocabella

Levante hoteliere

i mëparshëm
tjetër

Apartamente

Të parë të gjitha

Apartamente Pedre

Apartamente Casta

Saler apartamentesh

Apartament Migjorn 2

Apartament Migjorn

Apartamente Illetas 2

Apartament Illetas

i mëparshëm
tjetër

Nga blogu ynë

Shpallje

Formentera.Luxe

Vila luksoze në Formentera
Formentera është bërë një nga simbolet që ka tërhequr pronarët dhe kuzhinierët më të dëshirueshëm të restoranteve. Të njohur për të

Kompania e Kartave Formentera

Gjeni Rentals më të mirë të anijeve dhe Rentals Yacht në Formentera.

Nga blogu ynë

Shpallje

Balearic.Properties

Vila dhe prona për shitje në Ishujt Balearik

Formentera nuk ka aeroport, kështu që është i arritshëm vetëm nga deti. Nëse nuk vini me varkën tuaj private,

Blog, Revista, Këshilla rreth Formentera

Turistët britanikë nuk do të duhet të pësojnë një karantinë në kthimin e tyre në Mbretërinë e Bashkuar nëse ata vizitojnë vendet e klasifikuara si "më pak të rrezikshme", përfshirë Spanjën, si dhe
Turistët e parë që nuk do të duhet të karantinohen kanë filluar të mbërrijnë në Ibiza këtë mëngjes në të dy
Porti i Ibiza po regjistron radhë të gjata të pasagjerëve këtë të shtunë për t'u nisur drejt Formentera-s në të dytin
Turistët e parë pas krizës shëndetësore të koronavirusit zbarkuan dje në aeroportin es Codolar në një fluturim nga Düsseldorf
Turistët e parë që kanë mbërritur në Spanjë pasi u kufizuan nga koronavirusët kanë zbarkuar në rreth njëmbëdhjetë në

Formentera.World

Real Estate
Villas-apartamente
transport
13 tabela e artit

tragete të lira

BLOG
"Ka ardhur koha, qëllimi ynë është të aktivizojmë rivitalizimin e turizmit në këtë sezon tjetër". Këto ishin